HANGA ÉS VÁRKONY 1 HANGA ÉS A LÉNYEGRABLÓK
Cikkszám: | 9789639820623 |
Elérhetőség: | ELŐJEGYEZHETŐ |
Leírás és Paraméterek
A HANGA ÉS VÁRKONY regényekben a klasszikus ifjúsági kalandregények és a krimi legjobb, legnemesebb hagyományai elevenednek meg, olyan remek ötvözetben, ahogy azt például Erick Kästner Emil-könyveiben már megtanulhattuk.
A kiskamasz főhősök, Hanga és Várkony alakja köré szerveződő történetekben kitalált, mégis nagyon ismerős, könnyen (meg)szerethető hazai helyszíneken játszódnak az események.
A két főhősnek dupla rejtélyt kell megfejteni: mi okozza az iskolában levő természetellenes nagy hőséget és a gyerekek kedvenc tárgyainak elértéktelenedését. A történet soha nem lesz túlzottan ijesztő, és bár mindvégig izgalmas, alapvetően derűs hangvételű marad.
Különlegessé teszi a szövegeket a szerző remek humora, mely a korosztály tökéletes ismeretéről árulkodik.
Előkészületben:
TAVASZI DIVATŐRÜLET
VÁRKONY ÉS A KÖNYVTÁR RÉME
Szerző | Mészöly Ágnes |
Kiadó | Cerkabella Könyvkiadó |
Oldalszám | 144 |
Kötés típusa | karton |
Vélemények






